Fotogalerie nehty: Francouzská manikůra

Úpravy nehtů mají dlouhou tradici a poslední dobou se mezi hity objevují stále lepší způsoby zkrášlení nehtů pro slavnostní i všední příležitosti. Ne vždy má žena čas a peníze zajít do manikerského nebo pedikerského střediska, aby se tady v péči odborníků nechala hýčkat a domů se vrátila s pěknými nehty. I vlastními silami doma zvládnete úpravy nehtů podle moderních trendů – stačí mít chuť, správné pomůcky, trochu cviku a inspiraci z fotogalerie nehtů.

ID-10055273


Francouzská manikúra pro dokonalé nehty

Francouzskou manikúru mohou využít všechny ženy bez ohledu na věk. Hodí se na kratší i delší nehty a vypadá naprosto úchvatně a elegantně. Aplikovat ji můžete i na gelové a akrylové nehty. Základem tohoto druhu krášlení nehtů je lakování konečků nehtu s použitím lepících pásek na výraznější barvu. Následně se přetírají nejčastěji bezbarvým nebo méně výrazným lakem. Původně jste se mohli ve francouzské manikúře setkat převážně s bílou a odstíny růžové barvy. Nyní však je k dispozici celá řada různých barev a každá žena si najde to pravé pro svůj styl, vkus a danou příležitost.

Upravte si nehty a lakujte!
Než se pustíte do francouzské manikúry, pořádně se věnujte očištění nehtů – zbavte se nerovností na povrchu, odstraňte zbytky staršího laku nebo gelových nehtů. Nehtovou kůžičku zatlačte. Slabé nehty nezapomeňte zpevnit speciálními přípravky. Pomocí pilníku vytvarujte špičku nehtu (měla by být hranatá). Špička je v tomto případě velmi důležitá, protože bude zvýrazněna. Při postupu můžete využít i šablonu – hodí se zvláště pro začátečnice. Přilepíte ji na nehet a snadno nalakujete bílou barvou jen potřebnou část. Bílé okraje nehtů by měly být perfektní a šablona vám bude skvělou pomocnicí. Dále se nanáší bílý lak a posléze čekáte na zaschnutí. Nakonec šablonu pomalu sundejte. Vyberte si krycí odstín, naneste, nechte zaschnout a potom ještě použijte ochranný bezbarvý lak. Jste u konce!


Reklama
Zajímavé informace